Yük Sabitleme Bizim İşimiz

Ülkemizin tüm fabrikalarında, uluslararası limanlarında, antrepolarında ve serbest bölgelerinde 7 gün 24 saat sertifikalı lashing hizmetini rekabetçi fiyatlarımız ve kaliteli hizmetimiz ile sunuyoruz.

Çerkezköy Konteyner Lashing

Çerkezköy Konteyner Lashing

Değerli müşterilerimiz bildiğini üzere firmamız Gebze/Kocaeli merkezli olarak konumlanmış olmak ile beraber ülkemizin tüm şehir ve limanlarında lashing, tahmil-tahliye ve denizaşırı paketleme hizmetini sizler için sunabilmektedir. Ayrıca, 2018 yılı içerisinde gerçekleştirdiğimiz yatırımlar ile beraber birkaç şehrimiz de depolarımızı kurmuş ve araç yatırımlarımızı da yapmış bulunmaktayız. Her daim ülkemizin gücüne ve ihracat hacmine güvendiğimiz için yatırımlarımıza kesinti vermeksizin devam etmekte ve hizmetimizi sizler ile sürekli olarak buluşturmaktan onur ve kıvanç duymaktayız.
2018 yılının yarısını geçtiğimiz şu günlerde ise İstanbul avrupa yakasında kurmuş olduğumuz yeni depomuz ile beraber Avrupa yakası ve Trakya bölgesine de hizmetlerimizi kesintisiz ve zamanında taşımayı ve sizler ile buluşturmayı hedeflemekteyiz. Kuruluş zamanımızdan bu yana tamamı ile odak noktamız olan siz değerli müşterilerimiz için kendimizi sürekli yenileyerek hizmetlerimizi ifa etmeye devam edeceğimizi bildirerek bir kez daha teşekkür dileklerimizi sunmak isteriz.

admin

Yorumlar kapalı.