Yük Sabitleme Bizim İşimiz

Ülkemizin tüm fabrikalarında, uluslararası limanlarında, antrepolarında ve serbest bölgelerinde 7 gün 24 saat sertifikalı lashing hizmetini rekabetçi fiyatlarımız ve kaliteli hizmetimiz ile sunuyoruz.

Etiket denizaşırı paketleme

Denizaşırı ( Seaworthy ) Paketleme

Dudullu/İstanbul adresinde üretimi tamamlanan panoların denizaşırı paketleme ve konteyner lashing işlemleri tarafımızca tamamlanmış olup ürünler korozyon ile karşı karşıya gelmeden nihai destinasyonlarına sorunsuz olarak ulaşmıştır. Denizaşırı ( seaworthy ) paketleme de ki amaç ürünlerin hava ve nem ile olan bağlantılarını keserek korozyonun başlamasını önleme ve nasıl kapatıldı ise karşı tarafta da o şekilde açılmasını sağlamaktır.

Daha fazlasını oku

Denizaşırı ( Seaworthy ) Paketleme

Bilindiği üzere Denizaşırı paketleme yani Seaworthy paketleme, uzun seyir sürelerine maruz kalacak ihracat malları için uygulanan ambalajlama ve paketleme hizmetidir. Genellikle Amerika, Avustralya ve Uzak doğuya sevk olunacak sanayi ürünlerinin sevkinde profesyonelce uygulanması gereken bir hizmettir. Bu hizmet ; ürünün hava ve nem den etkilenmemesi üzerine ortaya çıkmış ve halen günümüzde icra edilmektedir. Firmamız, kurulduğu

Daha fazlasını oku