Yük Sabitleme Bizim İşimiz

Ülkemizin tüm fabrikalarında, uluslararası limanlarında, antrepolarında ve serbest bölgelerinde 7 gün 24 saat sertifikalı lashing hizmetini rekabetçi fiyatlarımız ve kaliteli hizmetimiz ile sunuyoruz.

Yükünüze ortak olan bir firma düşünün !

Yük sabitleme hizmeti kalifiye ve işinin ustaları tarafından yapılması gerekmektedir. Sektörün içinden gelen ve ilgili branşlarda sürekli eğitim alan kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Konteyner Lashing

Normal konteyner, Opentop ve Flatrack konteynerleriniz için uzman ekibimiz ile sertifikalı sabitleme hizmetini adresinizde yahut limanlarda sunmaktayız.

Gemi Proje Lashing

Gemi ile sevk olunacak tüm dökme ve proje yükleriniz için uzman ekibimiz ve modern ekipmanlarımız ile 7/24 lashing hizmetini rekabetçi fiyatlarımız ile sunuyoruz.

Denizaşırı Paketleme

Denizaşırı sevk edilecek tüm endüstri ve sanayi ürünlerini denizaşırı paketleme hizmetimiz ile sevk noktalarına kadar koruyoruz.

Konteyner Branda Hizmeti

Opentop ve Flatrack konteynerler ile sevk olunacak taşmalı ve gabari dışı tüm ürünleriniz için branda üretimi ve branda serme hizmetini adresinize getiriyoruz.

Konteyner Modifikasyon

Tüm kapalı konteynerlerinizi uzman ekibimiz ile sertifikalı modifiye ederek ve CSC plakası düzenleyerek opentop konteynere dönüştürüyoruz.

Tekne ve Yat Lashingi

Gemi, treyler ve konteyner ile sevk edilecek olan tüm tekne ve yatların sabitleme hizmetini tüm limanlarda ve şehirlerde sunuyoruz.