Yük Sabitleme Bizim İşimiz

Ülkemizin tüm fabrikalarında, uluslararası limanlarında, antrepolarında ve serbest bölgelerinde 7 gün 24 saat sertifikalı lashing hizmetini rekabetçi fiyatlarımız ve kaliteli hizmetimiz ile sunuyoruz.

Konya Konteyner Lashing

Konya Konteyner Lashing

Değerli müşterilerimiz;

Bildiğiniz üzere yakın zaman içerisinde Ankara ve civarı şehirlere lashing hizmetimizi sunabilmek ve hizmet aağımızı genişletmek için yeni bir tesis oluşumu içerisine girmiş ve 2019 da Kahramankazan/Ankara da 1000 m2 üzerine kurulu şubemizi hizmetinize sunmuştuk. Bu bağlamda Konya lashing hizmetlerimiz içinde Ankara oluşumumuz kullanılacak ve ekiplerimiz bu adresimizden sevk edilecektir.
Ayrıca, lashing hizmetlerimizi sizlere sunarken daha hızlı ve daha kaliteli bir hizmet anlayışını gütmek için tüm araçlarımız en modern halleri ile güncellenecek olup hizmetin ifasında hiçbir eksiklik ve sıkıntı yaşanmaması için gerekli tüm tedbirler de tarafımızca alınacaktır.
Flatrack lashing, Opentop konteyner lashing ve box konteyner lashing ihtiyaçlarınız için tüm şubelerimiz yahut merkezimiz ile iletişime geçebilir ve rekabetçi fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Sizler ile daha ileriye yürümek için sürekli kendimizi geliştireceğimiz den ve hizmetlerimizi geliştireceğimiz den şüphenizin olmaması dileklerimizi sunar, iyi çalışmalar dileriz.


admin

Yorumlar kapalı.